Приватний детектив у мережі інтернет. 21 століття – століття розвитку новітніх інформаційних технологій. Сучасних людей складно уявити без мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів та ін.. сучасних засобів зв’язку та передачі інформації. Люди почали активно користуватись банківськими картами, зберігати інформацію та електронних носіях, проводити фінансові операції через мережу Інтернет. Всесвітній електронний прогрес дав поштовх для появи нового виду шахрайства – кіберзлочинності або злочинів електро-обчислювальних машин,систем та комп’ютерних мереж.
Сучасні науковці-криміналісти , вивчають дану тему за двома напрями . Перший напрям – комп’ютер є засобом та об’єктом посягання. В другому напрямі об’єктом посягання є інформація, яка знаходиться в комп’ютері або на ін.. спеціальних пристроях, а засобом скоєння злочину є комп’ютер.
Криміналістична характеристика кіберзлочину полягає в тому , що злочин відбувається за допомогою комп’ютерних технологій. Оперативно-розшукові дії полісменів відбуваються також з використанням комп’ютерних технологій. Специфікою даного виду злочинності є те, що злочин може вбуватися в одній країні, а об’єкт посягання буде знаходитись в іншій.
Безпека інформації, розглядається, як одна з головних завдань національної безпеки . При цьому інформаційна безпека включає в себе захист як окремого громадянина, так і держави в цілому.
Проблема кіберзлочинності для України є актуальною. Багато хто з нас пам’ятає кібератаку вірусом Petya A. Вірус Petya A блокував доступ до жорсткого диску на комп’ютері .
За відновлення доступу до жорсткого диску, шахраї вимагали кошти. Від цієї кібератаки також постраждали й інші країни : Румунія, Іспанія, Польща та ін..
Отже, ми бачимо, що для боротьби з кіберзлочинність , державам слід вести активну співпрацю. А саме : слід почати розробку кримінального міжнародного законодавства, урегулювати процесуальне законодавство (на міжнародному рівні), для того щоб, більш ефективно розслідувати кіберзлочини, отримувати, передавати, досліджувати і представляти електронні докази з урахуванням міжнародних кордонів.
Кіберзлочинність є порівняно новим видом злочинних діянь. Проте, воно постійно удосконалюється і розвивається разом з розвитком інформаційних технологій. Протидія кіберзлочинності вимагає ефективного міжнародного співробітництва.
Як що Вам необхідний приватний детектив у мережі інтернет, телефонуйте Нам.